Historiek

Het Impulscentrum kende zijn officiële start in 1993. Het concept werd door de Vlerick School (toen nog De Vlerick School voor Management) gelanceerd met als doel om een substantiële bijdrage te leveren tot het professionaliseren van management en het stimuleren van ondernemerschap. In september 1993 vond de eerste researchbijeenkomst plaats in Oostende met 12 leden.

Sindsdien kende iGMO een gestage groei. In totaal heeft iGMO in de periode 1993- 2016 meer dan 200 ondernemers bereikt. In de loop der jaren is een grote loyauteit en honger naar meer kennisverspreiding bij de ondernemers die lid zijn. De meeste leden van de research groepen wensen het iGMO-lidmaatschap verder te zetten en werden zodoende lid van iGMO Academy.

Zo werd naast de lopende researchgroepen iGMO Academy opgericht. Ook werd in 2007 een nieuwe weg ingeslagen met het initiatief JiGMO, Jonge Incubatoren van Groei in Middelgrote Ondernemingen met als doel om potentiële opvolgers op te leiden naar ondernemerschap in het familiebedrijf.

Ondertussen werd in 2011 ook een revolutionair nieuw concept opgestart: ‘MiGMO’ – Management van Impulsen voor Groei in Middelgrote Ondernemingen. Dit programma werd al in 3 edities uitgevoerd met 22 bedrijven en in totaal 114 deelnemers.

IMPULSCENTRUM GROEIMANAGEMENT 
iGMO 1 (1993 – 1996)  12 leden 
iGMO 2 (1995 – 1998)  14 leden
iGMO 3 (1997 – 2000)  15 leden 
RT Groei 1 (1999 – 2001) 15 leden 
iGMO 4 (2000 – 2003)  17 leden 
RT Groei 2 (2002 – 2003)  18 leden 
iGMO 5 (2004 – 2007)  17 leden 
iGMO 6 (2006 – 2009)  17 leden 
iGMO 7 (2009 – 2012)  20 leden 
iGMO 8 (2012 – 2015)  20 leden 
iGMO 9 (2014 – 2017)  20 leden 
IGMO 10 (2016- 2019)  21 leden 
JiGMO (2007 – 2009)  34 leden 
JiGMO (2015 - 2017)  21 leden 
Subtotaal  261 iGMO leden 

DE LEDEN - ONDERNEMERS

Volgende ondernemers hebben iGMO de laatste 22 jaar samen mee op de kaart gezet.

iGMO 10 (VANAF 2016)
AGO Jobs & HR (Elodie Seys), AG Plastics (Jean Glorieux), Artes Bouwgroep (Robert Hoornaert), beMatrix (Stefaan Decroos), Coeck (Thomas Coeck), Cotap (Klaas Bakker), Destiny (Daan De Wever), Glacio & Ijsboerke (Peter Janssen), GEOxyz (Patrick Reyntjens), GIKS Mode (Stefaan Allemeersch), Gluecom Group (Xavier Desimpel), Heiwo (Willem Feenstra), Intelligent (Jonas Dhaenens), J. Cortès Cigars (Frederik Vandermarliere), Lamett Europe (Bruno Descamps), Smet Jet (Philip Smet), Tonickx (Tony Vanwijnsberghe), Top Bronnen (Werner Pycke), United Petfood (Dominiek Dumoulin), Vincent Sheppard (Coralie Claeys), Warsco (Marc Warson).

iGMO 9 (VANAF 2014)
ABN (Rosaline Wijnen), Andacon (Hubert Sigiez), Boss Paints (Toon Bossuyt), Brouwerij Bosteels (Antoine Bosteels), Callens & EMK (Windy Moerman), Engels nv (Christophe Engels), GMP (Bart Cnudde), Icasa Group (Rudi Bollen), Multi-Fish (Donaat De Vos), SBS Skillbuilders (Steven en Jens Van Mol), Seagull (Philippe Delva), Spaas Kaarsen (Ben Spaas), Special Fruit (Patrick Maes), Spiromatic (Ann Dhondt), Vandeputte (Dirk Vandeputte), Victor Buyck Steel (Manuel Buyck), Vlevy (Guus Ysebaert), Wijs (Bart De Waele).

iGMO 8 (VANAF 2012)
Ad Ultima (Filip Bossuyt), Algemene Ondernemingen Soetaert (Peter Caset), Colmar (Anne Dossche), Dakota Coatings (Denijs Van De Weghe), Eddy Merckx Cycles (Kurt Moons), G&V Energy Group (Lieven Ghekiere (+)), Harol Consyst (Annick Draelants), Moerman (Guy Vande Vyvere), Neon Elite (Domien Loosveldt), Orac Corporation (Yves Taillieu), Pollet Water Group (Sofie Pollet), Purna Pharmaceuticals (Bart Peeters), Quinze & Milan (Tom De Gres), RF Technologies (Bernard Santens), Stadsbader nv (Dominique Valcke), Terre Bleue (Dirk Perquy), Verhelst (Kathleen Verhelst), Versele-Laga (Gwijde Versele), Verstraete Bouw en  Verstraete Hout (Francis Verstraete), Vyncke (Dieter Vyncke).

iGMO 7 (VANAF 2009)
ABN (Jo Nelissen), Alsico (Bernard Siau), AVC Stairs Doors Walls (Dominiek Callewier), BOPRO (Peter Garré), Btech (Mark Vandecruys), Building Group Jansen (Nadia Jansen), Cras (Frédéric Cras), Dossche Mills (Kristof Dossche), Duco (Luc Renson), Electro Onderneming (Karl Neyrinck), Filliers Graanstokerij (Bernard Filliers), Heli (Sabine Le Roy), Ingenium (Nicolas Vyncke), JBC (Ann Claes), Kumpen (Jan Kumpen), Lecot (Philippe De Veyt), Newtec CY (Serge Van Herck), Steenbakkerij Vande Moortel (Peter
Vande Moortel), Tradelio (Michel Vanden Borre), Verhelst Johan (Johan Verhelst).

iGMO 6 (VANAF 2006)
Belisol (Wim Van Den Bossche), De Vos Energie (Peter De Vos), Deba (Rik Vandoorne), Deco Group (Wim Verhoeven), Democo (Philip Demot), DigiPoint (Peter Ryckaert), Distri-Log (Leo Salaerts), L.S. Bedding (Frank Verschuere), La Lorraine (Guido Vanherpe), Mc Three Carpets (Anne Santens), Renson (Paul Renson), SDE Software Developments (Edward Claeys), Sepia (Bärbel Buyse/Guido Vandenabeele), Stas (Francis Heyse), Vitamex (Patrick Keereman), Willemen Group (Tom Willemen), Accent Jobs for People (Philip Cracco).

iGMO 5 (VANAF 2004)
Accent Interim (Conny Vandendriessche), Bananas (Wim Van der Borght), Christeyns (Alain Bostoen), Cortina (Eddy Dumarey), Danis (Stefaan Lambrecht), Deroose Plants (Reginald Deroose), Devrieze AsterX (Jan Devrieze), Frost Invest (Yvan Lippens), Gijbels Group (Mathi Gijbels), Java (Wim Claes), JBC (Bart Claes), Jona (Johan Van de Velde), Monument Vandekerckhove (Jan De Poorter), Parts & Components (Denis Roegiers), Televic (Lieven Danneels/Thomas Verstraeten), Vandenbussche (Dirk Vandenbussche).

RONDETAFEL 2 (VANAF 2002)
A&E Security (Peter D’hondt), Ariadne (Nico Henrard), Atis (John Meuleman), Bruvaco (Frank Tans), ClickTouck (Piet Blomme), Clips Kantoorinrichting (Dirk De Pauw), C.T.O. (Jan Ruysschaert), Dirk Raes Logistics (Dirk C. Raes), Groep Foucart (Herman Foucart), LGTB Metal Finishing (Guy Heylen), Remarkable (Thierry Cattoir), Plastruco Technics (Dirk Truyens), Theo Eyewear (Wim Somers), Top-Mouton (Nick Top), Trudiplas (Guido Van Moorter), Virtuology (Cedric Donck), Vitalis (Paul Vermeulen), Vleeswaren Noyen (Johan Noyen).

iGMO 4 (VANAF 2000)
Antilope nv (Marc Binnemans), Arcomet (Dirk Theyskens), Cardoen Auto’s (Karel Cardoen), Coemancenter (Bart Coeman), Concordia Textiles (Manu Tuytens), Convents Products (Tony Quintens), Eliona (Wim Van Assche), Flanders Industries nv (Lode Belpeer), Groep Masureel Veredeling (Francis Verstraete), Mini-Flat nv (Karel Dierick) Penders & Vanherle (Ghislain Vanherle), Sarens nv (Ludo Sarens), Transics nv (Walter Mastelinck), Vlassenroot (Jean-Charles Wibo), Vooruitzicht Bouwonderneming (Luc Van Maercke), Vyncke (Peter Vyncke), Werf & Vlasnatie (Rudy Denutte).

RONDETAFEL 1 (VANAF 1999)
Allaert Aluminium (Serge Allaert), Cham (Jean Biesmans), Claerhout (Pieter Claerhout), Copaco (Marc Vervisch), De Bruyne (Luc De Bruyne), EGC (Benedikt Rommens), Festa-Pack (Ferdinand Stans), J. Oosterlinck & Zonen (Philip Oosterlinck), M.T.C. (Bernard Heylen), Polet (Piet De Coninck), Publiganda (Koenraad Bogaert), RAD (André De Meyer), Stockmans (Bruno Devos), Sunday Confectie (Alain Fache), Van Os-Sonnevelt (Gerard Van Os), Vulkoprin (Jan Maes).

iGMO 3 (VANAF 1997)
Agrofino Products nv (Georges Van Ussel), Arplama Group (Kristof Vereenooghe), Crop’s nv (Michel Delbaere), Floréac nv (Etienne Floré), G. Snel Belgium (Gert Snel,) Inter-Mailing (Peter De Vester), Kreon nv (Jan Van Lierde), Mercator Press (Philip Bogaert), New Distribution Systems (Jo Robrechts), Piette & Partners (Guy Piette), Polo Group (Peter De Sutter), Qualiphar nv (Karl Verlinden), Sioen nv (Michèle Sioen), Somati nv (Peter Pelgrims), Theuma Deurenindustrie (Walter Schoenmaekers).

iGMO 2 (VANAF 1995)
Brantano (Joris Brantegem), Care4Data (Tony Neven), De Boer (Dirk Mertens), Deltex (Jacques Delfosse), Duvel Moortgat (Michel Moortgat), Ganda Ham (Dirk Cornelis), Harol (Laurent Draelants), Lambefimmo (Frank Lambrecht),  Lambrecht Bandencentrale (Roger Lambrecht),  Meubelcentrale Heylen (Denis Heylen),  Niko nv (Jo De Backer), Soudal nv (Vic Swerts), Structuplas, Verco (Herman Vanermen), Uitgeverij Lannoo (Matthias Lannoo), Van de Velde nv (Herman Van de Velde).

iGMO 1 (VANAF 1993)
Carpet Yarns CY nv (Emiel J. Belpeer), Clama Mattress Ticking (Luc Clarys), De Kobra (Wim Mertens), Drukkerij Joos (Wim Joos), Mylène (Roza Mortelmans), Spector Photo Group (Johan Mussche (+)), Pedeo (Piet D’Haeyer), Scana-Noliko (Emile De Bruyn/
Dominiek Stinckens), S.C.F. nv -  E5 mode (Etienne Kaesteker/Filiep Blontrock), Sofinal Cotesa (Mieke De Clercq), Stow International (Philippe D’heygere), Ter Beke nv (Luc De Bruyckere).

JiGMO (Jonge Incubatoren van Groei in Middel-grote Ondernemingen — vanaf 2007)
Allaert Aluminium (Thomas Allaert), Aristide (Gaëtan Bourguignon), ASQ Labels (Elke Buckinx), Axa International (Michel Delmulle), B+ Villa's (Kristof Vandepoel), Cardoen Center (Sofie Cardoen), Casier Recycling (Bernd Casier), ClickTouch (Cedric en Elien Blomme), Deba (Sophie Vandoorne), Dekkers (Yves Biesmans), Deroose Plants (Katrijn en Marjolein Deroose), De Vos Energie (Stijn De Vos), Dirk Raes Logistics (Nele Raes), Distri_log (Philip Salaerts), Dynamiq (Sofi Van Ussel), ECS European Containers (Pieter Balcaen), Elbeko (Bert Schauwvlieghe), Heumatop (Pieter Tops), Heylen Meubelen (Anne-Marie en Koen Heylen), Liebaert Staalbouw (Stefan Liebaert), Mini-Flat (Bert en Klaartje Dierick), P&V Elektrotechniek (Kris, Raf en Wim Vanherle), RADEM (Ben De Meyer), Sarens Group (Wim Sarens), Sicame (Ellen De Dobbeleer), Tanktransport Peeters (Jef Peeters), Theo eyewear (Mik Somers en Filip Van Dyck).

JIGMO  (VANAF 2015)
Alsico High Tech (Gauthier Siau), Bel & Bo (Charlotte Delfosse), Cennini Holding (Joris Claeys), Claerhout Communicatiehuis (Stefanie Claerhout), Clips (Henry De Pauw), Colmar (David en Devigné Van den Weghe), D.T.O. (Laurent Delfosse), Danis (Marie Lambrecht), Eliona (Tim Van Assche), EY (Hans Camps), European Spinning Group (Gilles en Julie Lietaer), Maes Mattress Ticking (Aurélie Maes), Noyen (Philippe Noyen), Seagull (Felix en Sébastien Delva), Sobradis (Laurens Brantegem), Soudal (Ben Swerts), Vandecasteele Houtimport (Louis Vandecasteele), Vincent Sheppard (Julie Collett).

iGMO ACADEMY 2016
ABN (Jo Nelissen), Accent Jobs for People (Conny Vandendriessche), Ad Ultima (Filip Bossuyt), Algemene Ondernemingen Soetaert (Peter Caset),  Allaert Aluminium (Thomas Allaert), Alsico (Bernard Siau), ANL-Plastics (Tony Neven),  AVC (Dominiek Callewier), BOPRO (Peter Garré), Cardoen (Karel Cardoen),  Christeyns (Alain Bostoen), Claerhout Communicatiehuis (Pieter Claerhout), Clama Management CY (Luc Clarys), Clips (Dirk De Pauw), Colmar (Anne Dossche), Comith (Johan Van de Velde), Cortina (Eddy Dumarey), Danis (Stefaan Lambrecht), Deba (Rik en Sophie Vandoorne), De Boer Waterproof Solution (Dirk Mertens), De Bommels (Marijke Vermeiren), Decoline (Wim Verhoeven), De Vos Perazo (Peter De Vos), Distri-Log (Leo Salaerts), D.T.O. (Jacques Delfosse), ECS European Containers (Pieter Balcaen), Electro Onderneming (Karl Neyrinck), Eliona (Wim Van Assche), Ganda Ham (Dirk Cornelis), G&V Energy Group (Xavier Dewulf), Gijbels (Mathi Gijbels), Group Joos (Alex Joos), Harol Consyst (Annick Draelants), Heumatop (Pieter Tops), Ingenium (Nicolas Vyncke),  I.R.S. - Btech (Mark Vandecruys), JBC (Bart Claes), La Lorraine (Guido Vanherpe), Lecot-Raedschelders (Philippe De Veyt), L.S. Bedding (Frank Verschuere), Moerman (Guy Vande Vyvere),  Molecubes (Patrick Keereman), Newtec (Serge Van Herck), Noyen (Johan Noyen), Piette & Partners (Guy Piette), Pollet Water Group (Sofie Pollet), Publiganda (Koenraad Bogaert), Purna Pharmaceuticals (Bart Peeters), Raes Pharmaceutical Logistics (Dirk C. Raes), Sarens Group (Ludo Sarens), Seneca (Luc De Bruyckere), SEPIA (Bärbel Buyse en Guido Vandenabeele), Sobradis (Joris Brantegem), Software Developments (Edward Claeys), Soudal (Jurgen Vandervelden en Vic Swerts),  Stadsbader nv (Dominique Valcke), Terre Bleue (Dirk Perquy), Theo eyewear (Wim Somers), Tradelio (Michel Vanden Borre), Transics (Walter Mastelinck), Triamant (Jo Robrechts), Vandenbussche nv (Dirk Vandenbussche), Van de Velde (Herman Van de Velde), Verhelst (Johan Verhelst), Versele-Laga (Gwijde Versele), Verstraete bouw en Verstraete hout (Francis Verstraete), V!GO (Jan Ruysschaert), V.I.N. (Guido Van Moorter), Vitalis (Paul Vermeulen), Vulkoprin (Jan Maes), Vyncke (Dieter en Peter Vyncke), Willemen Groep (Tom Willemen). 

 

Historiek

Accreditaties
& rankings

Equis Association of MBAs AACSB Financial Times